Eliminacje Mistrzostw Świata 2018- mecze w Europie

mundial 2018

W dniach 31 sierpnia –  5 września w Europie  zostaną rozegrane mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata 2018, obecna sytuacja w tabelach i terminarz poniżej.  Zwycięzcy grup awansują na Mundial, zespoły z drugich miejsc będą rywalizować w barażach.

grupa A:

1 szwecja piłka nożna Szwecja 6 12-4 13
2 francja Francja 6 11-5 13
3 holandia piłka nożna Holandia 6 13-6 10
4 Bułgaria 6 9-12 9
5 białoruś Białoruś 6 4-11 5
6 luxemburg piłka nożna Luksemburg 6 6-17 1

31 sierpnia 2017

20:45 Bułgaria-Szwecja
20:45 Francja-Holandia
20:45 Luksemburg-Białoruś

3 września 2017

18:00 Białoruś-Szwecja
18:00 Holandia-Bułgaria
20:45 Francja-Luksemburg

 

grupa B:

1 szwajcaria Szwajcaria 6 12-3 18
2 portugalia Portugalia 6 22-3 15
3 wegry Węgry 6 8-7 7
4 wyspy owcze piłka nożna Wyspy Owcze 6 2-10 5
5 andora piłka nożna Andora 6 2-13 4
6 łotwa piłka nożna Łotwa 6 2-12 3

31 sierpnia 2017

20:45 Węgry-Łotwa
20:45 Portugalia-Wyspy Owcze
20:45 Szwajcaria-Andora

3 września 2017

18:00 Wyspy Owcze-Andora
20:45 Węgry-Portugalia
20:45 Łotwa-Szwajcaria

grupa C:

1 niemcy Niemcy 6 27-1 18
2 irlandia północna Irlandia Płn. 6 11-2 13
3 czechy Czechy 6 9-5 9
4 azerbejdżan Azerbejdżan 6 3-9 7
5 norwegia Norwegia 6 6-10 4
6 san marino piłka nożna San Marino 6 1-30 0

1 września 2017

20:4 5 Czechy-Niemcy
20:45 Norwegia-Azerbejdżan
20:45 San Marino-Irlandia Północna

4 września 2017

18:00 Azerbejdżan-San Marino
20:45 Niemcy-Norwegia
20:45 Irlandia Północna-Czechy

 

grupa D: 

1 serbia piłka nożna Serbia 6 13-7 12
2 irlandia piłka nożna Irlandia 6 8-4 12
3 walia piłka nożna Walia 6 9-5 8
4 austria piłka nożna Austria 6 9-8 8
5 gruzja piłka nożna Gruzja 6 6-10 3
6 mołdawia piłka nożna Mołdawia 6 4-15 2

2 września 2017

18:00 Gruzja-Irlandia
18:00 Serbia-Mołdawia
20:45 Walia-Austria

5 września 2017

20:45 Austria-Gruzja
20:45 Mołdawia-Walia
20:45 Irlandia-Serbia

 

grupa E:

1 polska piłka nożna Polska 6 15-7 16
2 czarnogóra Czarnogóra 6 14-7 10
3 dania Dania 6 10-6 10
4 rumunia Rumunia 6 7-7 6
5 armenia Armenia 6 7-14 6
6 kazachstan Kazachstan 6 4-16 2

 

1 września 2017

18:00 Kazachstan-Czarnogóra
20:45 Dania-Polska
20:45 Rumunia-Armenia

4 września 2017

18:00 Armenia-Dania
20:45  Czarnogóra-Rumunia
20:45  Polska-Kazachstan

 

grupa F:

1 anglia Anglia 6 10-2 14
2 słowacja piłka nożna Słowacja 6 12-4 12
3 słowenia Słowenia 6 6-3 11
4 szkocja Szkocja 6 9-10 8
5 litwa Litwa 6 6-11 5
6 malta piłka nożna Malta 6 2-15 0

1 września 2017

20:45 Litwa-Szkocja
20:45 Malta-Anglia
20:45 Słowacja-Słowenia

4 września 2017

20:45 Anglia-Słowacja
20:45 Szkocja-Malta
20:45 Słowenia-Litwa

 

grupa G:

1 hiszpania piłka nożna Hiszpania 6 21-3 16
2 włochy Włochy 6 18-4 16
3 albania Albania 6 7-8 9
4 izrael piłka nożna Izrael 6 9-12 9
5 macedonia piłka nozna Macedonia 6 8-13 3
6 Liechtenstein Liechtenstein 6 1-24 0

2 września 2017

18:00 Albania-Liechtenstein
20:45 Izrael-Macedonia
20:45 Hiszpania-Włochy

5 września 2017

20:45 Macedonia-Albania
20:45 Włochy-Izrael
20:45 Liechtenstein-Hiszpania

 

grupa H: 

1 belgia Belgia 6 24-2 16
2 grecja Grecja 6 10-3 12
3 bośnia Bośnia i Hercegowina 6 13-5 11
4 cypr piłka nożna Cypr 6 5-9 7
5 estonia piłka nozna Estonia 6 5-17 4
6 gibraltar Gibraltar 6 3-24 0

31 sierpnia 2017

20:45 Cypr- Bośnia i Hercegowina
20:45 Grecja-Estonia
20:45 Belgia-Gibraltar

3 września 2017

18:00 Estonia-Cypr
20:45 Grecja-Belgia
20:45 Gibraltar-Bośnia i Hercegowina

 

grupa I:

1 chorwacja Chorwacja 6 11-2 13
2 islandia piłka nożna Islandia 6 9-6 13
3 turcja Turcja 6 11-6 11
4 ukraina piłka nożna Ukraina 6 9-5 11
5 finlandia piłka nożna Finlandia 6 4-10 1
6 kosowo piłka nożna Kosowo 6 3-18 1

2 września 2017

18:00 Finlandia-Islandia
20:45 Ukraina-Turcja
20:45 Chorwacja-Kosowo

5 września 2017

20:45 Islandia-Ukraina
20:45 Turcja-Chorwacja
20:45 Kosowo-Finlandia

Więcej: http://kronika-futbolu.pl/historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-europa/

Be the first to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*