Obstawiamy.info – bukmacherzy, typy i bonusy!

Obstawiamy.info – bukmacherzy, typy i bonusy!

Obstawiamy.info – jeśli obstawiasz mecze to tej ekipy na pewno nie trzeba Ci przedstawiać. Gdybyś jednak jakimś cudem ich przeoczył, poświęcimy ten artykuł na największą grupę typerską w Polsce!

 

Obstawiamy.info – bukmacherzy, typy i kody promocyjne

Wszystko zaczęło się od zwykłego nagrywania filmów na kanał YouTube. Marek Kempa, założyciel, szybko zdobył sobie fanów dzięki autentyczności i ogromnej pasji do sportu oraz zakładów bukmacherskich.

Dziś Obstawiamy to kanały na YouTube, grupy na Facebooku oraz strona internetowa. Łączne zasięgi to ponad 500 000 tys. odbiorców. Szok.

Strona internetowa – Obstawiamy.info. To na niej możesz sprawdzić ranking bukmacherów, najnowsze typy bukmacherskie, a także kody promocyjne do polskich operatorów.

Załącznik:
obstawiamy.info.png

Od początku działalności typy bukmacherskie Obstawiamy były darmowe. W tym momencie jest tak samo, a przecież zdarzają się serie po 12-13 trafionych kuponów z rzędu – to naprawdę niesamowite. Od ponad 3 lat team Obstawiamy dostarcza codziennych propozycji na piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną, NBA, a w ostatnim czasie prawdziwym hitem stał się esport, a dokładniej CS:GO.

Bukmacherzy Obstawiamy

Lata doświadczeń pozwoliły nabyć Obstawiamy ogromnej wiedzy na temat bukmacherów na świecie, a przede wszystkim w Polsce. Dzięki temu możemy z czystym sumieniem polecić opinie, recenzje, czy kody promocje właśnie od Obstawiamy.info.

W zakładce bukmacherzy, znajdziemy ranking zakładów bukmacherskich. To dość zaskakujące, że młody bukmacher znalazł uznanie w oczach teamu Obstawiamy, ale pozostaje nam wczytać się w jego recenzje…

Opinie o bukmacherach są w zakładce opinie i poza zdaniem Obstawiamy, możemy poznać również obiekcje, czy zalety wypisane przez graczy – fanów społeczności.

Typy bukmacherskie Obstawiamy

Cztery lata, czyli aż 1460 dni, przy założeniu minimum dwóch kuponów bukmacherskich dziennie, jakie dostarcza Obstawiamy, możemy przyjąć aż 2920 propozycji typów!

Jak to możliwe?

Poza założycielem – Markiem Kempą, na pokładzie znajduje się około 8 typerów, każdy od innej dyscypliny, każdy codziennie przeszukuje oferty bukmacherów w celu znalezienia optymalnej propozycji dla fanów.

Co znajdziemy na stronie Obstawiamy.info?

Typy na piłkę nożną, NBA, tenis – zatrzymajmy się przy NBA. To legendarna seria Przemka doprowadziła do poważnych porażek bukmachera! Typer Obstawiamy trafiał przez 30 dni, tak 30 dni z rzędu. Wydaje się niemożliwe, prawda? Oczywiście kolejne miesiące nie były takie kolorowe, ale wow. Zdarzyło się Wam kiedyś trafić tyle typów bukmacherskich z rzędu?

Oprócz kanałów na YouTube i strony internetowej Obstawiamy to także grupy na Facebooku, które mają łączną liczebność na poziomie około 100 000 tys. fanów. To tam codziennie prowadzone są dyskusje na temat obstawiania i to tam gracze dowiadują się nie tylko o typach Obstawiamy, ale także o swoich własnych propozycjach.

Hazard wiąże się z ryzykiem i jest skierowany tylko do pełnoletnich osób. Graj odpowiedzialnie, nie odgrywaj się i nie graj za pożyczone pieniądze. 


lista legalnych bukmacherów