Zakłady bukmacherskie: gdzie warto obstawiać ?

zakłady bukmacherskie

Legalne zakłady bukmacherskie przez internet cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Obstawianie wyników wydarzeń sportowych do jednych staje się szansą na dodatkowe zdobycie gotówki, dla innych to hobby, a jeszcze inni w ten sposób podnoszą poziom emocji interesujących ich meczów i rozgrywek. Dowiedz się jak wybrać najkorzystniejszego bukmachera i na co zwrócić uwagę, porównując poszczególne oferty.

Bonusy bukmacherskie

W internecie znajdziemy co najmniej kilkanaście liczących się firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie. Jak w każdej innej branży, również tutaj, liczy się przyciągnięcie klienta oraz odpowiedni marketing. A że nic nie przyciąga klientów tak bardzo, jak promocje, niemal w każdym serwisie umożliwiającym obstawianie w legalnych zakładach sportowych możemy spotkać się z ciekawymi ofertami. Jedną z najistotniejszych są bonusy bukmacherskie, czyli promocyjne kwoty pieniężne, przyznawane nowym użytkownikom podczas rejestracji. Bonusy mogą mieć różną wysokość – często uzależnione są od wielkości depozytu, jaki wpłacimy na swoje konto gracza. Im większy bonus – tym więcej możemy zyskać.

Zakłady bez ryzyka

Warto wybierać bukmacherów, którzy oferują nam zakłady bez ryzyka – w takim przypadku, włożony kapitał wraca do nas nawet w przypadku niekorzystnego wyniku. Co prawda zakład nie zostaje wygrany, ale za to postawione pieniądze nie przepadają. Zakłady bez ryzyka mogą mieć różne kombinacje, w zależności od bukmachera. Nie wszystkie zdarzenia są w tej opcji dostępne, dlatego warto sprawdzić, który bukmacher oferuje największe możliwości w tym zakresie.

 

Zakłady bukmacherskie na żywo – obstawiaj w trakcie meczu

 

Kolejną, coraz popularniejszą opcją jest obstawianie wyników w trakcie trwania meczu, czyli tzw. zakłady na żywo. Dzięki nim wynik spotkania możemy wytypować nawet w czasie jego trwania. W ten sposób możemy zwiększyć swoje szanse na pewną wygraną (gdy jedna z drużyn wyraźnie prowadzi w meczu) lub dać sobie szansę na duży zarobek, stawiając na przegrywającego i licząc, że uda mu się odrobić straty.

Kursy bukmacherskie

Czynnikiem, który determinuje wybór bukmachera, są również kursy bukmacherskie, czyli stawki oferowane za wytypowany wynik w danym meczu. Zasada jest prosta: im wyższy kurs, tym więcej możemy wygrać. Różnice w kurach na to samo zdarzenia, oferowane przez kilku bukmacherów mogą mocno się różnić, co może mocno wpłynąć na stan naszego portfela przy ewentualnej wygranej.

 

Jak widać, wybór bukmachera nie jest zadaniem łatwym i wymaga wiedzy oraz umiejętności analitycznych. Z całą pewnością warto zasięgnąć opinii doświadczonych graczy lub zapoznać się z bogatą ofertą poradników i artykułów dostępnych w internecie.