Kronika Futbolu

Brazylia z 4 Pucharem Konfederacji !

1 lipca 2013
Brazylia trzeci raz z rzędu a czwarty w historii sięgnęła po Puchar Konfederacji. W finale pokonała reprezentację Hiszpanii 3-0 po bramkach Freda- 2 i 47 minuta, oraz Neymara w 44 minucie. Hiszpanie nie wykorzystali rzutu karnego oraz kończyli mecz w 10.Brazylia-Hiszpania 3-0Fred 2', 47' Neymar 44'

Właśnie przeglądasz wersję AMP naszej strony. Jest to wersja przystosowana do urządzeń mobilnych i ograniczonych transferów danych. Niektóre interakcyjne elementy mogą nie działać w tej wersji strony. Aby cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami - przejdź na podstawową wersję strony.