Kronika Futbolu

Burkina Faso i Nigeria wychodzą z grupy

29 stycznia 2013
Burkina Faso zremisowało z obrońcą tytułu Zambią i zagra w ćwierćfinale PNA. Tym samym mistrzowie Afryki sprzed roku odpadają z turnieju już po fazie grupowej taka sytuacja ostatni raz miała miejsce w 1992 kiedy podobny los spotkał Algierię.Nigeria po golach Viktora Mosesa z rzutów karnych wygrała z Etiopią 2-0 i awansowała do kolejnej rundy. Bramki pały dopiero pod koniec drugiej połowy w 80 i 90 minucie. Przy drugim rzucie karnym bramkarz dostał drugą żółta w konsekwencji czerwoną kartkę i opuścił boisko. Trener Etiopii dokonał już trzech zmian i w bramce stanął gracz z pola.

Właśnie przeglądasz wersję AMP naszej strony. Jest to wersja przystosowana do urządzeń mobilnych i ograniczonych transferów danych. Niektóre interakcyjne elementy mogą nie działać w tej wersji strony. Aby cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami - przejdź na podstawową wersję strony.