Konkurs ! Do wygrania książka „Moja Legia”

24 listopada 2018 | Aktualizacja: 24 listopada 2018 r.
legia warszawa konkurs
Konkurs ! Do wygrania książka "Moja Legia"
Kilka dni temu został zapowiedziany na Fanpage konkurs w którym do wygrania będą książki spikera Legii Warszawa Wojciecha Hadaja. "Moja Legia czyli 23 lata za kulisami największego klubu w Polsce".

Oto zasady konkursu:

Fan-page strony kronika-futbolu.pl: https://www.facebook.com/KronikaFutbolu/
1. Polub fan-page Kronika-futbolu.pl jeśli jeszcze nie lubisz.
2. Polub i Udostępnij u siebie ten post na Facebooku
3. Odpowiedz na następujące pytania w komentarzu pod postem konkursowym na FB:
a. w tym tygodniu (26.11-2.12.2018) przypadają rocznice kilku meczów Legi Warszawa w europejskich pucharach, wymień przynajmniej trzy i podaj składy drużyny warszawskiej uwzględniając zmiany przeprowadzone w spotkaniu
b. kiedy odbędzie się najbliższy Centralny Kurs Spikerski organizowany przez PZPN
c. za co lubisz stronę kronika-futbolu.pl
Najlepsze 3 odpowiedzi na pytanie 3C, jeżeli wcześniejsze punkty zostały spełnione i wcześniejsze pytania będą poprawne wygrają wcześniej wspomnianą książkę.
Konkurs kończy się we wtorek 27 listopada 2018 o 21:00.
Wyniki zostaną ogłoszone do końca tego tygodnia.
Powodzenia !!!
Konkurs dzięki uprzejmości Oficyna 4eM.

O książce:

Ostro, prześmiewczo, subiektywnie. Kiedyś piłkarze byli dla niego nadludźmi, dzisiaj wręcz przeciwnie - przepłacanymi przeciętniakami. Wojciech Hadaj, najbardziej kontrowersyjny spiker stadionowy w Polsce, odsłania kulisy piłkarskiego świata.
„Moja Legia” to portret wielkiego klubu pisany przede wszystkim emocjami, a dopiero później chronologią zdarzeń i następujących po sobie trenerów i prezesów. To także „case study”, gdzie na przykładzie najbogatszego klubu w Polsce autor pochyla się nad stanem piłki nożnej, w Polsce i na świecie.
Hadaj to bez wątpienia jedna z żywych legend klubu przy Łazienkowskiej. Człowiek, który poznał wewnętrzne życie drużyny od kuchni, a raczej szatni, jak mało kto. Zna jego najskrytsze sekrety, przemilczane historie i zamiecione pod dywan niewygodne fakty.
W książce nie brakuje korytarzowych ploteczek, ekscesów i sekscesów czy wymierzanych przez autora razów bohaterom tej historii, czyli samym piłkarzom. Można dowiedzieć się, który z trenerów kazał kupić do gabinetu sejf, w którym chował swój „kosmicznie drogi” zegarek, czy też który z piłkarzy latał do Szczecina, by noc spędzić w kasynie, a kolejnego dnia stanąć na murawie przy Łazienkowskiej. Ale przede wszystkim można dowiedzieć się jaką wizję na uzdrowienie piłki nożnej ma Wojciech Hadaj.
„Wojtek Hadaj to 100% Legii i 100% Warszawy, czyli cechy dzisiaj prawie niedostępne. Jeśli choć raz byłeś przy Ł3 nie możesz nie przeczytać tej książki.”
Muniek Staszczyk, muzyk, wokalista, lider T.Love
„Wrogowie i przyjaciele. Sukcesy i dramaty. Kozaki i leszcze. Opowieść o Legii widzianej oczami gościa, który oddał jej 23 lata swojego życia. Widział dużo i dużo wie, bo był w samym centrum wydarzeń.”
Michał Żewłakow, były piłkarz, obrońca, zagrał w reprezentacji Polski 102 mecze