2016 Papua

mistrzostwaoceaniiPuchar Narodów Oceanii 2016

Papua Nowa Gwinea

(w nawiasie godziny rozpoczęcia meczów wg czasu lokalnego)

O turnieju Klasyfikacja i historia Strzelcy Stadiony
Grupa A:
l.p mecze punkty bramki bilans
1. papua Papua Nowa Gwinea 3 5 11-3 +8
2. nowakaledonia Nowa Kaledonia
3 5 9-2  +7
 3. tahiti Tahiti 3 5  7-3  +4
4.  samoa Samoa 3 0  0-19 -19
papua Papua Nowa Gwinea  1 1 Nowa Kaledonia nowakaledonia 29.05 Port Moresby
8:00 (16:00)
 Tommy SEMMY     41′ Jean PHILIPPE SAIKO     84′
tahiti Tahiti 4 0 Samoa samoa 29.05 Port Moresby
11:00 (19:00)
 Teaonui TEHAU 2′, 5′
Steevy CHONG HUE 15′
 Alvin TEHAU 39′
 papua Papua Nowa Gwinea  2  2 Tahiti tahiti 1.06 Port Moresby
8:00  (16:00)
     Raymond GUNEMBA45’+1′, 64′  Alvin TEHAU66′
 Teaonui TEHAU 76′
nowakaledonia Nowa Kaledonia 7 0 Samoa samoa 1.06 Port Moresby
19:00
 Roy KAYARA 18′, 30′
Kevin NEMIA 28′
César ZEOULA 38′-k
Jean-Brice WADRIAKO 53′
Joerisse CEXOME 79′
 Jefferson DAHITE 89′-k
samoa Samoa  0 8 Papua Nowa Gwinea papua 5.06 Port Moresby
8:00  (16:00)
 Michael FOSTER 13′, 51′
Raymond GUNEMBA 33′, 63′, 85′
Nigel DABINYABA 58′, 74′
 Koriak UPAIGA 67′
tahiti Tahiti 1  1 Nowa Kaledonia nowakaledonia 5.06 Port Moresby
11:00 (19:00)
     Teaonui TEHAU     90’+2′    Bertrand KAÏ     80′

 

Grupa B:
l.p mecze punkty bramki bilans
 1. nowazelandia Nowa Zelandia 3 9  9-1  +8
 2. wyspysalomona Wyspy Salomona 3  3  1-2  -1
 3.  fidzi Fidżi 3 3  4-6 -2
4.  vanuatu Vanuatu 3 3  3-8 -5
nowazelandia Nowa Zelandia 3 1 Fidżi fidzi 28.05 Port Moresby
8:00  (16:00)
 Themistoklis TZIMOPOULOS 16′  Roy KRISHNA 45’+2′ k
 Rory FALLON 41′
Chris WOOD 61′ k
vanuatu Vanuatu 0 1 Wyspy Salomona wyspysalomona 28.05 Port Moresby
11:00 (19:00)
Jerry DONGA 19′
vanuatu Vanuatu  0 5 Nowa Zelandia nowazelandia 31.05 Port Moresby
8:00  (16:00)
 Chris WOOD 4′,5′
 Michael McGLINCHEY 10′
Rory FALLON 19′
Kosta BARBAROUSES 45′
wyspysalomona Wyspy Salomona 0 1 Fidżi fidzi 31.05 Port Moresby
11:00 (19:00)
 Roy KRISHNA 85′-k.
nowazelandia Nowa Zelandia  1 0 Wyspy Salomona wyspysalomona 4.06 Port Moresby
11:00  (19:00)
     Luke ADAMS     80′
fidzi Fidżi 2  3 Vanuatu vanuatu 4.06 Port Moresby
8:00 (11:00)
 Samuela IBO KAUTOGA 51′  Dominique FRED 19′
 Roy KRISHNA69′ Fenedy MASAUVAKALO 41′
Brian KALTACK 75′-k

 

1/2 finału
 nowazelandia Nowa Zelandia  1 0  Nowa Kaledonia nowakaledonia 8.06 Port Moresby
8:00  (16:00)
 Chris WOOD 49′
 papua  Papua Nowa Gwinea  2 1  Wyspy Salomona wyspysalomona 8.06 Port Moresby
11:30 (19:30)
 Michael FOSTER 38′  Judd MOLEA 41′
 Nigel DABINYABA 82′

 

finał
 nowazelandia  Nowa Zelandia 0 0 Papua Nowa Gwinea papua 11.06 Port Moresby
8:00  (16:00)
 pd
 4  k 2
Rory FALLON + Koriak UPAIGA –
Michael McGLINCHEY + Tommy SEMMY +
Moses DYER+ Michael FOSTER +
Jeremy BROCKIE – Raymond GUNEMBA –
Marco ROJAS +