EL. do Mundialu 2018: wyniki – Europa, Azja, Ameryka Płd. i Płn.

7 września 2016 | Ostatnia modyfikacja: 7 września 2016
W dniach od 1 do 6 września rozegrano w Azji, Europie, Ameryce Południowej i w CONCACAF mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata 2018 które odbędą się w Rosji.

Azja:

grupa A: Iran, Korea Płd. Uzbekistan, Chiny, Katar, Syriagrupa B: Australia, Japonia, Arabia Saudyjska, ZEA, Irak, Tajlandia1 września:13:00 Korea Południowa-Chiny 3-217:00 Uzbekistan-Syria 1-018:30 Iran-Katar 2-012:30 Australia-Irak 2-012:35 Japonia-ZEA 1-219:30 Arabia Saudyjska-Tajlandia 1-06 września:15:00 Syria-Korea Południowa 0-013:00 Irak-Arabia Saudyjska 2-113:35 Chiny-Iran 0-014:15 Tajlandia-Japonia 0-217:30 ZEA-Australia 0-118:00 Katar-Uzbekistan 0-1więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-azja/

Ameryka Południowa:

7 kolejka 1.09:

22:00 Boliwia-Peru 2-0

22:30 Kolumbia-Wenezuela 2-0

23:00 Ekwador-Brazylia 0-3

1:30 (2.09) Argentyna-Urugwaj 1-0

2:00 (2.09) Paragwaj-Chile 2-1

8 kolejka 6.09:

1:00 (7.09) Urugwaj-Paragwaj 4-0

2:00 (7.09) Wenezuela-Argentyna 2-2

2:30 (7.09) Chile-Boliwia 0-0

2:45 (7.09) Brazylia-Kolumbia 2-1

4:15 (7.09) Peru-Ekwador 2-1

Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-ameryka-poludniowa/

CONCACAF:

grupa A:

02.09 4:00 (3.09) Salwador-Meksyk 1-302.09 23:00 Honduras-Kanada 2-106.09 4:00 (7.09) Kanada-Salwador 3-106.09 4:00 (7.09) Meksyk-Honduras 0-0

grupa B:

02.09 3:30 (3.09) Panama-Jamajka 2-002.09 2:00 (3.09) Haiti-Kostaryka 0-106.09 3:30 (7.09) Kostaryka-Panama 3-106.09 3:30 (7.09) Jamajka-Haiti 0-2

grupa C:

02.09 21:30 Saint Vincent i Grenady-USA 0-602.09 1:00 (3.09) Trynidad i Tobago-Gwatemala 2-206.09 2:15 (7.09) Gwatemala-Saint Vincent i Grenady 9-306.09 2:15 (7.09) USA-Trynidad i Tobago 4-0

Więcej:

/historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-concacaf/

Europa:

grupa A: Holandia. Francja, Szwecja, Bułgaria, Białoruś, Luksemburg

6 września 2016

20:45 Białoruś-Francja 0-0

20:45 Bułgaria-Luksemburg 4-3

20:45 Szwecja-Holandia 1-1

grupa B: Portugalia, Szwajcaria, Węgry, Wyspy Owcze, Łotwa, Andora

6 września 2016

20:45 Andora- Łotwa 0-1

20:45 Wyspy Owcze-Węgry 0-0

20:45 Szwajcaria-Portugalia 2-0

grupa C: Niemcy, Czechy, Irlandia Płn. Norwegia, Azerbejdżan, San Marino

4 września 2016

18:00 San Marino-Azerbejdżan 0-1

20:45 Czechy-Irlandia Północna 0-0

20:45 Norwegia-Niemcy 0-3

grupa D: Walia, Austria, Serbia, Irlandia, Mołdawia, Gruzja

5 września 2016

18:00 Gruzja-Austria 1-2

20:45 Serbia-Irlandia 2-2

20:45 Walia-Mołdawia 4-0

grupa E: Rumunia, Dania, Polska, Czarnogóra, Armenia, Kazachstan

4 września 2016

18:00 Dania-Armenia 1-0

18:00 Kazachstan-Polska 2-2

20:45 Rumunia-Czarnogóra 1-1

grupa F: Anglia, Słowacja, Szkocja, Słowenia, Litwa, Malta

4 września 2016

18:00 Litwa-Słowenia 2-2

18:00 Słowacja-Anglia 0-1

20:45 Malta-Szkocja 1-5

grupa G: Hiszpania, Bośnia i Hercegowina, Albania, Izrael, Macedonia, Liechtenstein

5 września 2016

20:45 Albania-Macedonia 2-1 (przerwany w 75 minucie z powodu ulewy dokończony o 14:00 dzień później )

20:45 Izrael-Włochy 1-3

20:45 Hiszpania-Liechtenstein 8-0

grupa H: Belgia, Islandia, Grecja, Estonia, Cypr, Gibraltar

6 września 2016

20:45 Bośnia i Hercegowina- Estonia 5-0

20:45 Cypr-Belgia 0-3

20:45 Gibraltar-Grecja 1-4

grupa I: Chorwacja, Włochy, Ukraina, Turcja, Finlandia, Kosowo

20:45 Chorwacja-Turcja 1-1

20:45 Ukraina-Islandia 1-1

20:45 Finlandia-Kosowo 1-1

Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-europa/