Eliminacje Pucharu Narodów Afryki 2015: w niedzielę Mauritius- Mauretania

17 kwietnia 2014 | Aktualizacja: 17 kwietnia 2014 r.
caf afryka piłka nożna
W niedzielę 20.04 zostanie rozegrany rewanżowy mecz pomiędzy Mauritiusem a Mauretanią w ramach I rundy eliminacji Pucharu Narodów Afryki 2015. Pierwsze spotkanie odbyło się w sobotę 12.04 i lepszą drużyną okazała się ekipa Mauretanii który wygrała 1-0 a bramkę zdobył Adama Ba w 23 minucie.Zwycięzca tej pary awansuje do II rundy eliminacji a ta zostanie rozlosowana 27 kwietnia w Kairze, pierwsze mecze następnej rundy zaplanowano na drugą połowę maja.W rundzie pierwszej miał zostać rozegrany jeszcze jedno spotkanie Erytrey z Sudanem Południowy ale Erytrea wycofała się z rozgrywek.11.04:Mauretania-Mauritius 1-0Adama Ba 23'Zobacz także: /index.php?subaction=showfull&id=1396278869&źródło: afrykańskapilka.pl, cafonline.com