Polska-Litwa 2-1

6 czerwca 2014 | Aktualizacja: 6 czerwca 2014 r.
Polska pokonała Litwę 2-1 w towarzyskim meczu rozegranym w Gdańsku. Bramki zdobyli: Arkadiusz Milik w 59 minucie i w 79 z rzutu karnego Robert Lewandowski, a dla Litwy trafił Lukas Spalvis 44-minuta.Był to ostatni mecz naszej reprezentacji przed eliminacjami mistrzostw Europy 2016 które rozpoczną się we wrześniu, a pierwszym rywalem Polaków będzie Gibraltar 7 września.Polska-Litwa 2-1Arkadiusz Milik w 59' Robert Lewandowski 79'- Lukas Spalvis 44'Polska: 1. Artur Boruc (46, 12. Wojciech Szczęsny) - 26. Łukasz Piszczek (77, 33. Michał Żyro), 15. Kamil Glik, 23. Maciej Wilusz, 2. Grzegorz Wojtkowiak - 21. Kamil Grosicki (72, 17. Paweł Olkowski), 8. Grzegorz Krychowiak (71, 6. Krzysztof Mączyński), 11. Mateusz Klich (71, 7. Karol Linetty), 20. Arkadiusz Milik, 31. Maciej Rybus (71, 5. Waldemar Sobota) - 9. Robert Lewandowski.Litwa: 1. Giedrius Arlauskis - 8. Egidijus Vaitkūnas, 3. Georgas Freidgeimas, 4. Tadas Kijanskas, 23. Vytautas Andriuškevičius - 22. Fiodor Černych (85, 7. Ramūnas Radavičius), 10. Artūras Žulpa, 2. Gediminas Vičius (68, 16. Mantas Kuklys), 15. Karolis Chvedukas (89, 9. Simonas Stankevičius), 13. Saulius Mikoliūnas (55, 5. Vytautas Lukša) - 19. Lukas Spalvis (83, 11. Ričardas Beniušis).