Wyniki eliminacji do Mistrzostw Świata z dn. 23-29 marca

27 marca 2017 | Ostatnia modyfikacja: 27 marca 2017
mundial 2018
W dniach 23-29 marca 2017 rozegrano kolejne mecze eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Europie, Azji, Oceanii , Ameryce Południowej i Północnej. Afryka nie grała. Poniżej wyniki wszystkich spotkań z tych dni.

Oceania:

grupa A:Fidżi - Nowa Zelandia 25.03 2:00 (13:00) 0-2Nowa Zelandia - Fidżi 28.03 8:35 (19:35) 2-0grupa B:Papua Nowa Gwinea - Tahiti 23.03 7:00 (16:00) 1-3Tahiti - Papua Nowa Gwinea 29.03 7:00 (19:00) 1-2Więcej : /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-oceania/--------------------------------------------------------

Azja:

grupa A:23 marca 2017:13:00 Syria-Uzbekistan 1-012:35 Chiny-Korea Południowa 1-017:00 Katar-Iran 0-128 marca 2017:15:00 Iran-Chiny 1-015:00 Uzbekistan-Katar 1-013:00 Korea Południowa-Syria 1-0grupa B:23 marca 2017:13:00 Tajlandia-Arabia Saudyjska 0-314:00 Irak-Australia 1-116:30 ZEA-Japonia 0-228 marca 2017:12:35 Japonia-Tajlandia 4-011:00 Australia-ZEA 2-019:30 Arabia Saudyjska-Irak 1-0Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-azja/--------------------------------------------------------

Europa:

grupa A:25 marca 201718:00 Szwecja-Białoruś 4-020:45 Bułgaria-Holandia 2-020:45 Luksemburg-Francja 1-3grupa B:

25 marca 2017

18:00 Andora-Wyspy Owcze 0-018:00 Szwacjaria-Łotwa 1-020:45 Portugalia-Węgry 3-0

grupa C:26 marca 201718:00 Azerbejdżan-Niemcy 1-418:00 San Marino-Czechy 0-620:45 Irlandia Północna-Norwegia 2-0grupa D:24 marca 201718:00 Gruzja-Serbia 1-320:45 Austria-Mołdawia 2-020:45 Irlandia-Walia 0-0grupa E:26 marca 201718:00 Armenia-Kazachstan 2-020:45 Czarnogóra-Polska 1-220:45 Rumunia-Dania 0-0grupa F:26 marca 201718:00 Anglia-Litwa 2-020:45 Malta-Słowacja 1-320:45 Szkocja-Słowenia 1-0grupa G:24 marca 201720:45 Włochy-Albania 2-020:45 Liechtenstein-Macedonia 0-320:45 Hiszpania-Izrael 4-1grupa H:25 marca 201718:00 Cypr-Estonia 0-018:00 Bośnia i Hercegowina-Gibraltar 5-020:45 Belgia-Grecja 1-1grupa I:24 marca 201718:00 Turcja-Finlandia 2-020:45 Chorwacja-Ukraina 1-020:45 Kosowo-Islandia 1-2Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-europa/--------------------------------------------------------

Ameryka Południowa:

13 kolejka 23.03.201700:00 (24.03) Urugwaj-Brazylia 1-400:30 (24.03) Wenezuela-Peru 2-200:30 (24.03) Argentyna-Chile 1-021:30 Kolumbia-Boliwia 1-000:00 (24.03) Paragwaj-Ekwador 2-114 kolejka 28.03.20174:15 (29.03) Peru-Urugwaj 2-122:00 Boliwia-Argentyna 2-023:00 Ekwador-Kolumbia 0-200:00 (29.03) Chile-Wenezuela 3-12:45 (29.03) Brazylia-Paragwaj 3-0Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-ameryka-poludniowa/--------------------------------------------------------

Ameryka Północna (CONCACAF):

24/25 marca 2017 (godziny wg czasu polskiego)3:50 USA-Honduras 6-000:00 Trynidad i Tobago-Panama 1-01:00 Meksyk-Kostaryka 2-028/29 marca 20174:05 Panama-USA 1-11:00 Trynidad i Tobago-Meksyk 0-123:00 Honduras-Kostaryka 1-1Więcej: /historia/mistrzostwa-swiata-2018-eliminacje-concacaf/