21 lipca 2013 | Aktualizacja: 21 lipca 2013 r.
Panama rozbiła Kubę 6-1 a Meksyk pokonał 1-0 Trynidad i Tobago w pierwszych meczach ćwierćfinałowych Złotego Pucharu. Obie zwycięskie reprezentacje zmierzą się ze sobą w półfinale który rozegrany zostanie w czwartek o 1.00 czasu polskiego.Dzisiaj pozostałe dwa ćwierćfinały USA-Salwador i Honduras-Kostaryka.Panama-Kuba 6-1Meksyk-Trynidad i Tobago 1-0Strzelanie w meczu Panamy i Kuby rozpoczął José Ciprian Alfonso i niespodziewanie Kubańczycy objęli prowadzenie, ale nie na długo bo już cztery minuty później Gabriel Torres wykorzystał rzut karny i doprowadził do remisu, drugą bramkę Torres zdobył w 37 minucie. Kolejne bramki strzelali Carlos Rodríguez w 68 minucie, Blas Pérez 78 i 88 oraz Jairo Jiménez w 85. w 58 minucie czerwoną kartkę zobaczył Ariel Martínez zawodnik Kubański.Meksyk dopiero w 84 minucie znalazł sposób aby pokonać bramkarza Trynidadu i Tobago