Bo gra się do końca- kolejny remis

21 stycznia 2013 | Aktualizacja: 21 stycznia 2013 r.
nigeria
Piłkarze Nigerii zapomnieli że należy grac do ostatniego gwizdka sędziego, zwłaszcza gdy się prowadzi tylko 1-0. Dosłownie w ostatnich sekundach meczu remis Burkina Faso zapewnił Alain Traoré gracz francuskiego Lorient, w akcji brał udział Razack Traore do niedawna zawodnik Lechii Gdańsk.NIgerie strzleiła gola w 23 minucie. Przeważała lecz gra sprawiała wrażenie nudnej i bez ambicji, Burkina Faso zagrażało bramce rywali lecz bez skutku. Obie ekipy oddawąły sporo strzałów ponad bramką. W 74 minucie Efe Ambrose zawodnik Celticu otrzymał drugą żółta kartkę i wyleciał z boiska. Nigeria zaczęła grać na czas. Gdy wydawało się że jest po meczu akcję w polu karnym Nigerii rozpoczął wspomniany Razack Traore, po jednym niecelnym strzałem piłka padło pod nogi Alain Traore i wymazał Nigerii zwycięstwo.Kolejny przykład, podręcznikowy że gra się do końcaPiaty remis w szóstym meczy tegorocznego PNA. Ale już padają bramki chociaż.