Kadra Czarnogóry na mecz z Polską

26 sierpnia 2013 | Ostatnia modyfikacja: 26 sierpnia 2013
czarnogóra
Trener reprezentacji Czarnogóry Branko Brnović ogłosił 25-osobową kadrę na mecz eliminacji mistrzostw świata który odbędzie sie 6 września o 20.45 na Stadionie Narodowymw Warszawie.Wśród powołanych jest tylko jeden zawodnik z ligi Czarnogórskiej- bramkarz Ivan Janusjević, oraz jeden debiutant z Crveny Zvezdy Belgrad- Marko Vesović.
zawodnikklubdata urodzeniameczybramki
Bramkarze
Mladen BozovićTom Tomsk (Rosja)1.08.1984320
Vukasin PoleksićDebrecin (Węgry)30.08.1982240
Ivan JanusjevićSutjeska5.11.198610
Obrońcy
Vladimir BozovićMordowija Sarańsk (Rosja)13.11.1981340
Marko BasaLille (Francja)29.12.1982271
Stefan SavićFiorentina (Włochy)8.01.1991222
Ivan KecojevićGaziantep (Turcja)10.04.198230
Blazo IgumanovićAstana (Kazachstan)19.01.198610
Marko VesovićCrvena Zvezda (Serbia)29.08.199100
Miodrag DżudovićSpartak Nalczyk (Rosja)6.09.1979251
Marko SimićKayserizpor (Turcja)16.06.198710
Pomocnicy
Branko BozkovićRapid Wiedeń (Austria)21.06.1980241
Elsad ZverotićYoung Boys (Szwajcaria)31.10.1986384
Milorad PekovićHansa Rostock (Niemcy)5.08.1977340
Nikola DrinćićKrasnodar (Rosja)7.09.1984293
Mitar NovakovićAmkar Perm (Rosja)27.09.1981220
Marko BakićFiorentina1.11.199320
Simon VukćevićVojvodina (Serbia)29.01.1986412
Milan KrkotićDacia Kiszynów (Mołdawia)29.09.198720
Napastnicy
Stefan JovetićManchester City (Anglia)2.11.19892810
Mirko VućinićJuventus Turyn (Włochy)1.10.19833615
Fatos BećirajDinamo Zagrzeb (Chorwacja)5.05.1988213
Demjan DamjanovićSeul (Korea Południowa)27.07.1981184
Luka DordevićTwente (Holandia)9.07.199421
Filip KasalicaCrvena Zvezda (Serbia)17.12.198871
źródło: fscg.co.melogo:easylogo.cn