Obstawiamy.info – bukmacherzy i typy

30 czerwca 2020 | Aktualizacja: 30 czerwca 2020 r.
Obstawiamy.info – bukmacherzy, typy i bonusy!Źródło: Obstawiamy.info - bukmacherzy, typy i bonusy!
Obstawiamy.info - jeśli obstawiasz mecze to tej ekipy na pewno nie trzeba Ci przedstawiać. Gdybyś jednak jakimś cudem ich przeoczył, poświęcimy ten artykuł na największą grupę typerską w Polsce!

Obstawiamy.info - bukmacherzy, typy i kody promocyjne

Wszystko zaczęło się od zwykłego nagrywania filmów na kanał YouTube. Marek Kempa, założyciel, szybko zdobył sobie fanów dzięki autentyczności i ogromnej pasji do sportu oraz zakładów bukmacherskich.Dziś Obstawiamy to kanały na YouTube, grupy na Facebooku oraz strona internetowa. Łączne zasięgi to ponad 500 000 tys. odbiorców. Szok.Strona internetowa - Obstawiamy.info. To na niej możesz sprawdzić ranking bukmacherów, najnowsze typy bukmacherskie, a także kody do polskich operatorów.Od początku działalności typy bukmacherskie Obstawiamy były darmowe. W tym momencie jest tak samo, a przecież zdarzają się serie po 12-13 trafionych kuponów z rzędu - to naprawdę niesamowite. Od ponad 3 lat team Obstawiamy dostarcza codziennych propozycji na piłkę nożną, siatkówkę, piłkę ręczną, NBA, a w ostatnim czasie prawdziwym hitem stał się esport, a dokładniej CS:GO.

Bukmacherzy Obstawiamy

Lata doświadczeń pozwoliły nabyć Obstawiamy ogromnej wiedzy na temat bukmacherów na świecie, a przede wszystkim w Polsce. W zakładce bukmacherzy, znajdziemy ranking zakładów bukmacherskich. To dość zaskakujące, że młody bukmacher znalazł uznanie w oczach teamu Obstawiamy, ale pozostaje nam wczytać się w jego recenzje…Opinie o bukmacherach są w zakładce opinie i poza zdaniem Obstawiamy, możemy poznać również obiekcje, czy zalety wypisane przez graczy - fanów społeczności.

Typy bukmacherskie Obstawiamy

Cztery lata, czyli aż 1460 dni, przy założeniu minimum dwóch kuponów bukmacherskich dziennie, jakie dostarcza Obstawiamy, możemy przyjąć aż 2920 propozycji typów!Jak to możliwe?Poza założycielem - Markiem Kempą, na pokładzie znajduje się około 8 typerów, każdy od innej dyscypliny, każdy codziennie przeszukuje oferty bukmacherów w celu znalezienia optymalnej propozycji dla fanów.Co znajdziemy na stronie Obstawiamy.info?Oprócz kanałów na YouTube i strony internetowej Obstawiamy to także grupy na Facebooku, które mają łączną liczebność na poziomie około 100 000 tys. fanów. To tam codziennie prowadzone są dyskusje na temat obstawiania i to tam gracze dowiadują się nie tylko o typach Obstawiamy, ale także o swoich własnych propozycjach.Hazard wiąże się z ryzykiem i jest skierowany tylko do pełnoletnich osób. Graj odpowiedzialnie, nie odgrywaj się i nie graj za pożyczone pieniądze.